Archiv 2009 s fotogalerií

Rozsvěcení stromečku – první adventní neděle 30.11.2009. Poprvé se na návsi rozsvítil Vánoční stromeček, který ozdobily děti. Místní občané podpořili akci koupí vánoční dekorace, popili svařené víno, punč a ochutnali koláčky a vánočku. Děti přinesly dopisy pro Ježíška, které vložily do kouzelné Vánoční krabice, ta pak putovala k Ježíškovi.
Vánoční dílnička 28.11.2009. Na obecním úřadu si každý zájemco mohl vyrobit adventní věnec i jiné vánoční dekorace. Některé výrobky budou vystaveny a prodány při rozsvícení stromečku. 
Lampionový průvod 7.11.2009. Sešlo se hodně dětí a dospěláků a všichni společně vyrazili na tajemně strašidelnou cestu s rozsvícenými lampiony. Kdo došel až na konec, ten dostal i sladkou odměnu.(bez fotogalerie)
Drakiáda. V sobotu 3.10.2009 se poprvé na poli u kaštanů na konci ulici U Křížků konala Drakiáda. Děti přišly s rodiči a přinesly si dráčky. Do oblak se dostali nakonec všichni. Nechyběla ani sladká odměna. (bez fotogalerie)
Pohádkový lesík 22.8.2009. Celkem 97 dětí ten den poprvé vyrazilo na procházku Pohádkovým lesíkem. Po té co prošly 11 pohádkovými světy čekala na ně odměna v době opečeného buřtíku ve skále. Děti doprovázené deštěm se potkaly s loupežníky, hejkalem, čarodejnicemi, Červenou Karkulkou, vlkem, divoženkami, Sněhurkou, trpaslíky, vodníkem, čerty a bábou s dědkem.

Oslava Dětského dne v Dobřejovicích 6.6.2009 Tento rok došlo k obnovení tradice Dětského dne pořádaného v Dobřejovicích, jehož oslava proběhla na fotbalovém hřišti. Na 12 stanovištích na děti čekali pohádkové bytosti. Děti dostaly sladké odměny a navíc sbíraly na stanovištích penízky Čtyřlístky, za které si nakoupily u klauna hračky nebo sladké pečivo. Překvapením bylo vystoupení Policie ČR, ukázka výcviku psů a projížďka na ponících. Soutěžilo 107 dětí.

No comments.