Archiv 2010 s fotogalerií

Vánoce 2010. Vánoční dílnička 27. 11. 2010 se konala ve spolupráci s MŠ Korálek, kam přišli rodiče s dětmi vyrobit vánoční dekorace nejen pro své potěšení, ale také pro účely prodejní výstavy. Školka byla během chvilky plná a nazdobilo se vše co bylo připraveno, nechybělo malé občerstvení a vínečko na zpestření nálady. Vánoční prodejní výstava s rozsvěcením Vánočního stromku následovalo 28. 11. 2010. Příchozí měli velký zájem o vyrobené dekorace, které všechny našli svoje kupce. Rozsvěcení stromečku proběhlo v 17.00 hod., nechybělo teplé pohoštění.  
Lampionový průvod 6. 11. 2010 a 13. 11. 2010. První termín byl poznamenán silným větrem a deštěm, a proto se program zúžil na procházku s lampiony kolem Zámku Dobřejovice. Nadšenci se proto sešli po týdnu opět s dobrou náladou. Vyráželo se od obecního úřadu v 17.30 hod. Prošlo se kouzelným lesíkem, kde na děti čekalo strašidlo Emílek a nechybělo vypuštění lampionů štěstí. (bez fotogalerie) 
Drakiáda 9. 10. 2010. Příznivci této akce se sešli opět na poli U Křížku. Děti obdrželi sladkost a foukadlo. Pole bylo tentokrát rozoráno, a tak bylo pouštění náročnější. Nakonec se vznesli k nebi všichni draci. Vítr se umoudřil a zafoukal tak, až jeden z draků skončil na střeše blízkého domu. I na tomto ročníku nechyběli draci domácí výroby. (bez fotogalerie) 
Burza dětského oblečení a sportovních potřeb 2.10.2010. ČTYŘLÍSTEK uspořádal v MŠ Korálek burzu, kam bylo možné přinést věci k prodeji, ale především zde bylo možné za rozumnou cenu něco potřebného koupit. Spokojenost byla na všech stranách.(bez fotogalerie) 
Pohádkový lesík 28.8.2010. Na procházce lesíkem se děti setkaly s postavičkami z večerníčků. Karkulka nabídla sladké koláčky, Pat a Mat jim ukázali “Jak na to”, pomohly Makové panence, nechyběl Bob a Bobek, Křemílek a Vochomůrka, s vodníkem chytaly rybičky a snad nejhorší bylo, dostat se z Dobřejovického pekla. Na všechny pak čekal opečený buřtík a zmrzlina v restauraci INEMA. (bez fotogalerie)
Dětský den 5.6.2010. 2. ročník byl ve znamení slunce, které nás provázelo celý den. Děti plnily úkoly na 13 stanovištích. Za vysoutěžené penízky ČTYŘLÍSTKY si děti kupovaly hračky, zdarma dostaly párek v rohlíku a zmrzlinu. Vystoupili rytíři PÁNI Z KOLÍNA, ukázku výcviku předvedla POLICIE ČR, děti se mohly projet na ponících nebo si nechat něco namalovat na obličej. Zúčastnilo se 162 dětí.
Velikonoční dílnička 27.3.2010. Dopoledne se zasedací místnost obecního úřadu proměnila v dílničku, kde děti zdobily vejce ubrouskovou metodou, malovaly na sádrové odlitky, malovaly a stříhaly zápichy nebo si nazdobily jarní věnečky. Každý si domů odnesl něco krásného a veselého. Odpoledne pak bylo možné na prodejní výstavce podpořit činnost Čtyřlístku koupí některého z výtvorů.
Dětský karneval 2010. Na rej masek dorazilo do restaurace INEMA celkem 78 dětí. Vystoupil kouzelník DUO NAVARO, děti soutěžily, tančily a baštily koblihy. Bylo to skvělé odpoledne na jehož konci každí z dětí dostalo odměnou hračku. (bez fotogalerie)

No comments.